| airahaz a întrebat:

Aș vrea sa fac o promovare la o reclama dar pe gratis, deocamdată nu am un venit sa plătesc, dacă știți un site ceva, funda.

Răspuns Câştigător
| CatalinMilan a răspuns:

Doar pe facebook ai o multime de posibilitati de a promova o reclamawinking ai tot felul de grupuri in care poti posta si eticheta pe cinevawinking ai sanse sa promovezi totul gratis in acest modwinking

1 răspuns:
| CatalinMilan a răspuns:

Apropo, am uitat sa iti spun, mai exista o posibilitate de a promova gratis si tot in acel timp sa faci si bani http://lectie-online.blogspot.ro/2016/02/neobux-bani-pe-internet.html, sunt foarte multe persoane pe acel site si te poti promova gratis. bafta