| Craniu8888 a întrebat:

Salut Acum 2 săptămâni mi-am deschis cont la bt si tot aștept un mesaj cum ca mi-a ajuns cardul la bancă. Eu știam ca în 2 sapt e gata, dar încă nu am primit nimic, oare durează mai mult?

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

În mod normal ar trebui să ajungă în 3-4 zile. Chiar și în perioada asta. Un teelefon la sucursala ta ar fi cel mai util, pentru a nu te deplasa aiurea în pandemie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa te duci la banca! Eu l-am primit dupa o saptamana.