| M123456P a întrebat:

Salut happy acum un an, eu si cu prietenul meu Eduard, am creat "Freekick ROU" (canal de lovituri libere si scheme de fotbal pe youtube) si vrem sa avem si noi un sponsor care sa ne ajute material... nu cerem cine stie ce. dar sa ne ajute happy Dau funda celui care ma poate ajuta happy multumesc!

1 răspuns:
| OberynMartell a răspuns:

Salut. Pentru că sa ai un sponsor trebuie sa ii faci reclama. Cum sunt atâtea canale de yt asta depinde de numărul de abonați și de noroc. Încearcă pe famebit.com