| Daniela1234567 a întrebat:

Am 13 ani, vreau sa lucrez pe vara pentru ca n-am ce face acasa. Cum credeti, m-ar lua cineva la lucru, si daca da, ce fel(impartirea pliantelor...etc)

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Incearca sa intrebi la un centru comercial daca au nevoie de cineva care sa imparta pliante, alta varianta ar fi sa vinzi obiecte hand-made.
O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat
| deeamaria a răspuns:

Hey! Si eu am cautat vara trecuta un loc de munca. Eu am 15 ani, dar nu te va putea angaja nimeni nici macar sa imparti pliante pana la 14 ani! Eventual, le spui tu ca ai 14 ani si ca esti o fata dibace si harnica si te prezinti putin si ai putea sa mergi de exemplu sa imparti pliante, sa te angajezi la un stand de inghetata sau cel mai bine ar fi sa te inscrii pe numele mamei tale in camapanie de avon, oriflame sau yves rocher! happy
Funda?