| Davox a întrebat:

Salut, am 14 ani si sunt din Bucuresti ( Voluntari, Ilfov ) as putea sa imi gasesc un loc de munca ( pe vara ) in Bucuresti... eu traiesc doar cu Bunica si din pensia care o trimite tata ( 300 lei ), in total 1.000 lei, dabea daca ne putem lua de mancare... in timpul verii as vrea sa strang bani pentru liceu stie cineva unde ma pot angaja ( nu conteaza cat de departe e si sper sa fiu acceptat asa cum sunt )

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

-la spalatorie de masini ai putea sa te angajezi. nu stiu daca te poti angaja cu contract. dar poti sa te intelegi cu patronul sau ceva.(eu asa am facut).
-curier pentru o pizzerie
-distribuitor pliante
altele nu prea imi vin in minte pentru ca esti destul de mic inca (14 ani)
iti urez succes!