| ACAB1312 a întrebat:

Hmm am si eu o intrebare:

Am 14 ani si as vrea sa strang bani in timpul verii. Credeti ca ma poate angaja cineva ca un job pentru vara, daca da spuneti-mi cateva locuri din Ploiesti unde pot, MULTUMESC!

Tin sa mentionez: Sunt o fire serioasa si creativa.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Poți să mergi la un magazin și să spui că, tu, cauți de lucru.
Poți pune marfa pe raft sau poți spăla pe jos etc. happy
Spune-le că nu ceri mult. (spui acolo un preț mediu. cam 50-60 de lei pe lună), apoi... dacă te descurci bine, o să ajungă la 100 de lei (poate și mai sus).

| ACAB1312 explică (pentru Andarock):

Hmm. este o idee destul de buna, dar sunt cam rusinos dar o sa ma duc in zilele ce urmeaza, multumesc big hug! big grin

| Andarock a răspuns (pentru ACAB1312):

N-ai de ce happy Mă bucur că te-am putut ajuta. big grin

4 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Din nefericire la varsta ta e ilegala o angajare.