| SebastianVicentiu a întrebat:

am o intrebare.aAm 17 ani(baiat) si as vrea sa stiu unde m-as putea angaja pe timpul verii...am trimis CV-ul la McDonald's in Bucuresti, dar de 2-3 saptamani de cand l-am depus nu am primit nici un raspuns si nu vreau sa astept dupa ei...sunt hotarat sa muncesc vara aceasta pentru niste bani in plus.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu doresc sa te dezamagesc, dar a gasi de lucru este o adevarata aventura. Incearca si trimite in diverse locuri CV-ul, cu toate ca este destul de tarziu...