| Minder a întrebat:

Am 15 ani imi poate da cateva idei de a face bani ( nu neaparat online). Poate sa vand lucruri nu stiu nu am idei. Zicemi voi. Dau funda. URGENT

Răspuns Câştigător
| Andreas07 a răspuns:

Poți face un cont de olx și ce mai ai prin casa faci poza ( la ce nu îți mai trebuie și in stare buna ) și ușor ușor le pui, la un preț bun in funcție de produs, ai sa fi surprins dar mulți chiar cumpara. Asta ca sa faci bănuți de acasă ușor.

Funda? happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani poti sa mergi la munca, pe la gradini, camp, sau pe la rude, cu muncile pe langa casa!

| Maskoff a răspuns:

La 15 ani poți să te angajezi și la McDonald's part-time. Sau la 16. asta nu știu sigur. poți să te mai interesezi și tu pe net.dar trebuie sa vină un părinte cu tine, să îți dea acordul.
De vândut. nu știu ce să spun.