| cFlorin a întrebat:

Am nevoie de niste bani si multi oameni mi-au zis sa-mi vand lucruri functionabile de prin casa. Intrebarea este ce sa vand? Dati-mi niste idei... cele mai multe idei iau FUNDA!

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam toata lumea are lucruri prin casa care nu le foloseste...dar care au o anumita valoare!
Axeaza-te pe cd-uri,dvd-uri, si colectii de reviste!
Exista multi oameni care chiar fac colectii, si doresc astfel de obiecte!
...tu vinde-le pe okazii.ro,la un pret decent,si probabil ca o sa se gaseasca cateva persoane care sa le cumpere!
Daca ai si jocuri video,sau vechi console. perfect,alea sunt o mina de aur!
Si daca nu merge pe okazii, incearca ebay! *preferabil sa angajezi un brooker, si aranjati tranzactiile prin skype *

Apache
| Apache a răspuns:

Sau :
-iti faci un blog si iei bani prin google adsense * reclame pe blogul tau...cu cat ai mai multi views cu atat mai bine *
sau :
siteuri ca acesta :
http://www.istockphoto.com/
uploadezi pozele tale artistice pe el.si daca sunt acceptate primesti un comision de fiecare data cand cineva iti cumpara fotografia!
Nu castigi cine stie ce...dar daca te descurci bine, si vrei sa faci bani de acasa, e o solutie bunicica ca sa ai bani de buzunar

| ombladon a răspuns:

PC
TV
frigider
masina de spalat
centrala(daca ai)
etc laughing intrebarea este pusa la misto nu?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Attomm98 a răspuns:

Fion,Calcator de rufe, Carti vechhi se gasesc!
O zi buna in continuare!

| sincara1 a răspuns:

Care e numele tau complet? te rog!

| andagoth_9923 a răspuns:

Buna! Poti sa vinzi carti vechi, reviste(o colectie de reviste poate valora 100 lei ) lucruri cum ar fi o vaza, o statueta, un fion, poate niste boxe care nu iti mai trebuie. Cam asta mi.a trecut prin minte. Sper ca te.am ajutat!

| alexandra2003 a răspuns:

Poti sa iti vinzi hainele care tiau ramas mici, Jucarile tale vechi care nu le mai folosesti, Sa vinzi felicitazi, Sa faci pusculite si sa le vinzi.