| Hinbrad a întrebat:

Salut, am 15 ani, stiti vreo terasa in Bucuresti care face angajari? Sau restaurant/magazin orice e bine primit.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terase sunt la tot pasul în București de angajare. Depinde în ce sector locuiești. Dar e greu la 15 ani sa te angajezi. Probabil te-ar pune sa dai pliante sa le faci reclama. Eu îți sugerez sa te duci la câteva terase și sa te interesezi. Mult noroc

| Hinbrad explică (pentru anonim_4396):

Pai eu din asta am intrebat, sperand ca poate stie cineva locuri concrete.Ca nu ma duc prin centru sa intreb fiecare local daca au nevoie de personal. Apropo stau in sectorul 4.