| LucianMusic a întrebat:

Salut, am 15ani si vreau sa fac niste bani pe internet. Imi recomandati va rog niste site-uri bune in care pot face bani destul de repede? Multumesc!

14 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

"Ce stii sa faci pentru banii aia?"(-Iar am uitat pe cine citez...)
Cine si de ce crezi ca ti-ar da bani pe gratis?

| tintareco a răspuns:

Învaţă să faci diverse reparaţii, mereu se strică cîte ceva, mereu e nevoie de meseriaşi, mereu faci bani.

| Pandhoraa a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun e ca de la 16 ani poti lucra ca operator interviu asistat de calculator de acasa dar cu acordul parintilor
e un job part time cu contract de munca
nu stiu cat mai ai pana la imlinirea acestei varste dar eu zic sa iei in calcul pentru viitor si aceasta varianata
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| ĂlaRău a răspuns:

Olx

| Jack20Wan a răspuns:

Exista foarte multe situri cu poti castiga bani pe net de exemplu situl asta http://www.dollarclix.com/home?ref=eduard32 tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje si sa colectezi puncte
iar daca te conectezi pe linkul care ti l-am dat primesti 0, 10 dolari din prima.
Este gratuit pe situl care ti-l dau eu trebuie doar sa ai cont paypal.
La un dolar poti scoate bani pe contul de paypal.
Daca iti creezi cont si nu stii cum sa faci bani imi trimiti mesaj pe TPU si te invat eu.Mult noroc!

| LucianMusic explică (pentru Jack20Wan):

Am cati bani pot face pe săptămână?

| Jack20Wan a răspuns (pentru LucianMusic):

1 dolar
daca esti bun si te pricepi chiar si mai mult si mai mult
Dar te-ai facut cont?

| Vegeta07 a răspuns:

Video chat

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_Gabriel_1995 a răspuns:

Nu poti face doar daca de duci cu ziua la coasa etc. Da ti-as recomanda sa te apuci de yt.

| LucianMusic explică:

Sunt multe site-uri in care faci bani. Toata lumea stie de Youtube si atat. Uitativa pe internet sa vadeti cate sunt.

Răspuns utilizator avertizat
| Altcineva2240 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva dar poti sa te apuci de Youtube doar ca trebuie sa faci un milion de abonați.

| gajaau a răspuns:

Live webcam.Bafta