| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, am 16 ani, doresc ca în vacanta de iarna sa fac niste bănuți, aveti idee cum? Tin sa precizez ca sunt din județul Călărași, sunt serios, pot ajunge si-n București, Bucur-Obor, dau funda, v-as multumi nespus daca m-ati putea ajuta.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Da, la Glovo, Food Panda etc de la 16 ani. Aici e bine ca iti faci programul cat vrei, poti sa iti iei cate ore pe zi vrei si cand vrei si esti platit in functie de cate comenzi livrezi in timpul programului aluia.
La fast food cred ca si mai mici angajeaza

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pot ajunge si-n București, Bucur-obor" - zilier precis găsești ceva pe acolo. Sau iți faci o trupă de mers cu colindul

| Furnicuta000 a răspuns:

Glovo, food panda etc
Mc, kfc etc
In Bucuresti gasesti multe dar nu peste tot angajeaza minori asa ca incearca cele de mai sus

| RAUL28823883884 explică (pentru Furnicuta000):

Angajează si minori?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru RAUL28823883884):

Da, la Glovo, Food Panda etc de la 16 ani. Aici e bine ca iti faci programul cat vrei, poti sa iti iei cate ore pe zi vrei si cand vrei si esti platit in functie de cate comenzi livrezi in timpul programului aluia.
La fast food cred ca si mai mici angajeaza