| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa intreb daca se poate sa lucrez cumva online pe timpul verii, niste link-uri ar fi de mare ajutor. De asemenea, tin sa precizez ca am cunostinte de C++.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai sa te vedem ce cunostinte ai in C++.
Te provoc sa intri pe aplicatia Sololearn pe Romania si sa dai 30 challenges in C++ catre top 5 Romania. Pune te rog acelasi nume de pe TPU ca sa verific daca ai reusit sa raspunzi macar la 3/5 intrebari laughing

| NuETreabaTa09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce relevanta are asta cu ce am intrebat eu. Ok, nu sunt atat de priceput, ce imi recomanzi?

| anonim_4396 explică (pentru NuETreabaTa09):

Fiverr. Si sa nu eziti cand te intepenesti, sa cauti pe stackoverflow, pui intrebari etc.
Pe Fiverr exista o gramada care programeaza in C++, e o idee buna sa te inspiri din preturile si descrierile lor.