| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea ca vara asta sa lucrez, daca se poate, de acasa. Tin sa precizez ca, am cunostinte de C++ si sunt dispus sa invat. Ma puteti ajuta cu o idee sau un link?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca poti lucra, odata ce nu stii prea multe, ca nu este nimeni dispus sa te plateasca, ca tu sa inveti.
Perosnal, nu as angaja pe nimeni pentru un job IT, care nu are habar de ceea ce am nevoie.
Dar la 16 ani, poti muncii fizic si castiga ceva banuti, daca iti iei un joc de vara.