| TheAmmS a întrebat:

Am 17 ani si am o suma de bani pe care a-si vrea sa o inmultesc! Ce imi recomandati sa fac? Am 2500 lei! Multumesc

6 răspunsuri:
| Totenn a răspuns:

Salut, de ce nu ii pui in banca? am auzit de la cineva ca iti mai baga niste bani.
Ce iti place tie sa faci? iti dau un exemplu eu : Daca iti place fotografiatul iti cumperi un aparat foto si faci poze/video la nunta/botez etc.

| TheAmmS explică (pentru Totenn):

Daca ii pun in banca o sa se adune foarte putin in fiecare luna, gen 2-3 lei...+ ca iti ia din bani cand ii scoti..trebuie sa ai multi bani ca sa faci faza asta cu banca!

Răspuns utilizator avertizat
| Adib123 a răspuns:

Cateva idei de activitati simple de inmultit banii gasesti aici http://3afaceri.blogspot.ro/