| anonim_4396 a întrebat:

Am 2500 de lei si as vrea sa ii inmultesc! Am 17 ani si ma gandeam sa fac un mic profit pana in vara.

Astept propuneri!

13 răspunsuri:
| katy a răspuns:

CAUTAM colaboratori, Operator PC online ( de acasa )
Program recomandat : 3 ore zilnic
Contract legal, venituri suplimentare motivante, scrisoare de recomandare!
Informatii COMPLETE si CORECTE despre proiect!
Important ca oamenii să stie absolut totul despre proiect, iar asta NU se poate realiza prin câteva fraze scurte si citite rapid!
Aici este vorba despre foarte multe informatii si din această cauză ele sunt împărtite în mai multe lectii si oferite tuturor în mod gradat, sistematic, NUMAI pe email!
Lectiile va arata cum sa realizati profituri in acest proiect!
Acest proiect vizează piata americană a cărtilor electronice si se poate lucra de oriunde din tară si din străinătate.
Pentru a primii mai multe detalii, trimiteti PROIECT la adresa de email:
katy_aghapi@yahoo.com

| untu a răspuns:

Nu baga la pariuri sportive ca sint sanse mari sa le pierzi toti banii! Iti recomand sa depui la o banca si vedeti dobanzile de acolo pe termenul scurt sau lung! Comparati si la celelalte banci din Romania, vedeti care e dobanda e mai mare si investeste-i acolo sau cumpara aurul ieftin si cand se ridica pretul aurului, poti sa-i vinzi!

| SteFannZz a răspuns (pentru untu):

Si cum stiu eu ca o sa se ridice pretul aurului?

| untu a răspuns (pentru SteFannZz):

Sa urmaresti cursul valutar si investeste in euro, dolarul sau aur! daca incepe sa se scada valoarea, vinde-l sau schimba valoarea sau valuta!

| johnnny123 a răspuns (pentru untu):

Stii care este dobanda anuala la depozitele in euro la ING? Iti spun eu: 0.1%

Asta inseamna ca daca depune 540 de euro cat are el, dupa un an va primi dobanda de 54 de centi. Buna investitie!

| SteFannZz a răspuns (pentru untu):

Pai si daca scade ies pe minus.

| untu a răspuns (pentru johnnny123):

Doamne! Azi am aflat de la tatal meu cand a fost la banca si mi-a spus ca dobanzile la depozite pe termen scurt sau lung nu mai sint profitabile! Unele banci mentin cea mai mare dobanda pe termen lung este de 2%! Probabil din cauza economiei precare, cursul valutar slab, inflatia si mai ales bursa de investitii si de valori!

| AtomiX a răspuns:

Parerea mea, ca ideea cu banca iese din start. Crede-ma, si eu am cam aceeasi suma prin banca si nici nu se vede diferenta, era bine daca aveai o suma de.20 de ori mai mare? atunci se cunostea ceva. Cea mai mare dobanda e de cat? 2%? si asta probabil intr-un an, inseamnand 50 de lei.
O idee ar putea fi schimbul in valuta, vezi din timp ce valuta a scazut si schimbi atunci, dupa astepti pana creste suficient si schimbi la loc, la suma asta nu o sa fie un profit mare, dar e un profit pentru care n'ai muncit deloc pentru el. Eu cel putin, in timpul liber imi mai bat capul cu bursa, care este acelasi lucru.te uiti pe grafice si cand o valuta incepe sa creasca cumperi, daca scade vinzi. este o varianta de bani pe cat de usoara pare, pe atat de periculoasa (ca evident, daca ai cumparat mult si pretul nu urca cum sperai, pierzi toti banii), dar din punctul meu de vedere are mai multe sanse decat la pacanele, pariuri sportive etc laughing

| jimm999 a răspuns:

8 martie, investesti in balonase in forma de inimioare, le umfli si gasesti oameni care v-or vinde aceste balonase, daca te grabesti dovedesti, asa am ridicat cv bani de 14 februarie si de dragobete, Succes!

| Madalinqqq a răspuns:

Inmultestei la pariuri sportive! Baga pe 1, 2, 3 meciuri sigure si ai sa ii inmultesti!

| SteFannZz a răspuns (pentru Madalinqqq):

Mi-e frica sa nu ii pierd

| AndreyVladeanu a răspuns:

Daca vrei sa ii inmultesti cumpara ceva de ex aur ca e ieftin si dupa cand se scumpeste il vinzi big grin

| SteFannZz a răspuns (pentru AndreyVladeanu):

Si daca nu se scumpeste?big grin eu ma gandeam cu telefoane daca le gasesc sub pretul pietei