| alexxx123z a întrebat:

Salut, Am 17 ani si stau foarte mult timp la calculator.

As dori, daca se poate, sa imi dati niste siteuri, exemple de chestii ce le-as putea face in fata pcului si a face ceva bani din asta( chiar si 2-3 euro pe luna ar fi bine). Si daca ati putea sa imi dati si un tutorial sau sa imi explicate cum sta treaba si ce trebuie sa fac. FUNDA.

1 răspuns:
| CVane a răspuns:

2-3 euro pe luna? Nu isi are rostu. Daca chiar vrei sa faci ceva bani din, asta, baga-te pe progrmare, photoshop sau alte programe, limbaje mai sofisticate.