| alexxx123z a întrebat:

Salut, Am 17 ani si stau foarte mult timp la calculator.
As dori, daca se poate, sa imi dati niste siteuri, exemple de chestii ce le-as putea face in fata pcului si a face ceva bani din asta( chiar si 2-3 euro pe luna ar fi bine). FUNDA.

3 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Deci iti zic eu : bitcoin- te ocupi cu meneritul si faci bani. cauta pe net si ai sa vezi ca am dreptate. Funfa.

| kovacskriszti a răspuns:

În caz că ştii engleză înveţi programare, web development şi lucrezi ca freelancer. Asta îţi poate aduce mai mult de 2 3 euro dar trebuie şi muncă.