| ...:::.danut.:::... a întrebat:

Am 17 ani si tot incerc sa fac si eu rost de bani de buzunar dar nu reusesc... poate cineva sa ma ajute?

10 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Www.webmoneyhq.ws te inscrii dupa revelion.

| costymaximus a răspuns:

In perioada asta te poti duce cu colindu`, plugusorul.

| sorin a răspuns:

"Intri in amanet, faci jaf armat tragi un glont in aer esti mult prea speriat"laughingCu colindul asta e singurul mod acum.

| SweetCandy a răspuns:

Si eu am aceeasi varsta si sunt reprezentant AVONbig grin sunt destul de multumita de ceea ce facbig grin poate fi un inceput si pentru tine!

| knnight a răspuns:

Salll.pai mai danutz si eu am 17 ani. Poy sa-ti dau un sfat lucreazawinking daca vrei bani arata ca esti capabil sa-i poti avea:p

Succes:*

Răspuns utilizator avertizat
| BuBuLyNa a răspuns:

Angajeazate la un magazin si in periioada asta de sarbatori du-te cu colinda, plugusorul si sorcova.bafta!

| Bloo2 a răspuns:

Du-te cu colindu' la amanet laughing oh go on. glumeam big grin

Răspuns utilizator avertizat