| FloreLore a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de bani de buzunar?

8 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

In perioada asta se merge la urat, daca mai ai varsta necesara si ai si un grup adecvat. Daca ai o pasiune poti sa faci bani din ea: creare de site-uri, de felicitari, cutii de cadori, daca ai talent de actor-imiti diverse personaje la petreceri...

| Axys a răspuns:

Cere parintilor tongue si mai pune de o partetongue la pusculita big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciordind pe stradă de prin buzunarele altora.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

Genial ma. Esti sclipitor. Nu zic ca nu fuctioneaza...rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ştiu că am idei bune, iar sclipirea mea este binecunoscută deja.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai de aceea nu ma mai mir.

| MiAaa234L a răspuns:

Nu mai sta la net' si du-te ajuta pe cineva cu treburi daca ai nevoie de bani!

| LoveIsInTheAirForever a răspuns:

1. Plimba cainele unui vecin
2. Fa treaba prin casa
3. Invata bine si poate primesti bursa
4. Participa la concursuri cu premii in bani
5. Ia-ti un job part-time
6. Ajuta pe cineva cunoscut cu niste treburi in schimbul unei sume de bani...
Imi pare rau, am incercat sa te ajut dar nu prea am idei. Te pup :*