| Liviu321 a întrebat:

Salut! Am 19 ani, cu bacul luat dar nu am posibilitatea de a merge la o facultate momentan si vreau sa ma angajez la Mega Image ca si lucrator comercial dar am auzit o gramada de lucruri rele cum ar fi ca sefii se comporta foarte urat cu angajatii. A lucrat cineva aici, imi poate spune ce salariu primesti la inceput, cum se lucreaza, daca e dificil? Vreau mai multe detalii.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Important estesa muncesti, daca nu-ti convine iti dai demisia.sa ai ceva la cv.vezi tu mai bine ce-i acolo.bafta.

| neutrino a răspuns:

Depinde de locul de munca, de orasul in care se afla magazinul, dar nu te poti astepta la mai mult de 1000 de lei ca incepator si nici sa te pupe seful.

| Drack550 a răspuns:

Daca te iei dupa fiecare persoana care spune cate ceva nu te mai anagajezi nicaieri de teama ca nu se vor comporta cum ar trebui sau cum ai vrea tu. Despre fiecare firma se spune cate ceva asa ca nu este singura, lasa barfele deoparte si du-te icnearca 1 luna sau 2 si daca iti convine ramai daca nu pleci nu te tine legat cu lantu acolo.