| Laurențiu99m a întrebat:

Salut, am 4000 de euro și nu știu în ce as putea investi ....imprimat 3d, fotograf, un site online etc ....multe altele, este plin netul de idei, dar îmi poate spune cineva ceva concret? Multumesc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Promoveazate pe google ads cu ceea ce știi sa faci,ce pasiuni ai,eu asa am făcut mereu,investiti în vise, fa un curs dacă nu știi foarte bine ceea ce faci, eu as vrea sa învăț Java, vr, robotica, știința

| Laurențiu99m explică (pentru RAY):

Daca voi alege asta, cu siguranță voi avea nevoie de un curs, sunt cam praf la capitolul asta online happy

| Wr3nch a răspuns:

Fepinde daca vrei ceva d epasiune, sau si ca sa scoti bani.

| Laurențiu99m explică (pentru Wr3nch):

Partea financiara ma interesează mai mult? am dat doar câteva exemple mai sus, sunt conștient că totuși sunt puțin bani...dar cine știe?

| RAY a răspuns (pentru Laurențiu99m):

Pai de ce sa nu vrei sa dublezi banii, dar la început nu va fi usor

| tasr123 a răspuns:

Investeste in crypto, merita.