| ornela a întrebat:

In ce as putea investi 5000 de euro?

12 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Poti face un mic atelier de reparatii.

| Arthur a răspuns:

In mine bineinteles. rolling on the floor

| selef a răspuns:

Intr-o emigrare sanatoasa.

| myrazvy a răspuns:

Pentru moment nimic, nu iti ajung. pune-i la banca deocamdata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ceva teren si peste cativa ani il vinzi la pret dublu sau triplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legal?! chiar nimic.
Poate daca ai creste si ai vine Marijuana sau orice legat de droguri!

| psihox a răspuns:

Pensiune pentru animale, cerintele U. E.

| datesraluca a răspuns:

Sa iti deschizi un magazin alimentar deocamdata si cu timpul daca iti merge bine...cine stie

| alynutza20gl a răspuns:

Tiai putea deschide o mica afacere, ceva care iti place

| oxy_4590 a răspuns:

Ce sa pui la banca am un vecina care cu 5000 si-a deschis o mini firma de constructii si ia mers bine acum a desfiintato sa apucat de altceva...

| norbertszilard a răspuns:

Eu sunt implicat intr-o afacere profitabila, colaborand cu persoane profesioniste. Avem o afacere care functioneaza chiar acum in timp de criza. Daca te intereseaza scriemi

| Lety20 a răspuns (pentru norbertszilard):

Cum mai merge afacerea de 11 ani in urma?