Întrebare recomandată | VinWeasel a întrebat:

Salut, am atins limita minima de 70 de euro pe google adsense, am 79 de euro, si la payments la primary am pus un cont in euro,
ce trebuie sa fac ca sa primesc banii?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Danseaza dansul pinguinului duminica dimineata in fata bisericii cele mai apropiate. Sau... nu. Acuma iei si astepti data la care se fac platile. E ori 15 ori 1, ceva de genul, stiu ca se putea seta pe undeva prin cont.

| CristianTheBest a răspuns:

Ma poti ajuta si pe mine? Adica as vrea sa ma apuc si eu de asa ceva. Ma poti indruma, te rog?

| VinWeasel explică (pentru CristianTheBest):

Iti faci cont pe google adsense si pe google.
Pe urma intri pe youtube la setarile contului de google si trebuie sa selectezi ceva cu adsense, nu mai stiu exact, si pe urma poti sa urci video pe youtube trebuie doar sa dai monetize.

| VinWeasel explică:

Am incasat banii, aproape 80 de euro, 350 de lei.