| crzhtpp a întrebat:

Salut, vreau sa fac si eu o rata pe 12 luni la eMag, prin CETELEM, si maine este sambata (17.05.2014), intrebarea mea este, trebuie sa ma duc la sediu la CETELEM sa-mi aprobe? sau direct la eMag si rezolv ei treaba? Sambata este inchis la CETELEM, dar presupun ca se poate rezolva si asa, fiindca la eMag este deschis sambata.
Precizez ca am luat acea dovada de salariat de la eMag si am completat-o la munca, am toate actele necesare, insa doar atat nu stiu, daca pot rezolva sau nu maine?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Direct la emag.Nu ai treaba cu Cetelem.

| crzhtpp explică (pentru Melcul):

Pai si il pot lua maine [produsul] chiar daca la Cetelem este inchis?

| Melcul a răspuns (pentru crzhtpp):

Daca ai noroc da.Dar s-ar putea sa iti zica sa astepti pina luni sa verifice.