| capoi a întrebat:

Salut, am contract la telekom pentru internet pe 6mb/s ceea ce e oribil de rau.
Pe langa asta. netul merge de fapt cu 1mb/s uneori mai putin.
Se poate sa schimb contractul? Sau sa il inchid complet si sa schimb firma?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Pai du-te la RDS ca are contract minim cu 100mb/s. pana si la telefon cu 4G ai mai mult decat ai tu.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Eu nu am vazut contract la telekom de 6 mb / s.

asta depinde de semnal

| capoi explică (pentru octav005):

E un contract vechi, de cand era romtelecom. si prostu de taicamiu tot il reinnoieste cu aceeasi viteza

| octav005 a răspuns (pentru capoi):

Pai du-te la RDS ca are contract minim cu 100mb/s. pana si la telefon cu 4G ai mai mult decat ai tu.