| doareu876345 a întrebat:

Buna TPU. am rezlitiat contractul cu cei de la Telekom, iar in urma acestui fapt imi scrie la televizor ca decodorul nu primeste semnal, iar receiverul de la tv palpaie. cu toqte astea netul merge foarte bine, nu am probleme. ce am de facut?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ei ti au taiat si televizorul bravo tie acum aboneaza te la digi nu ai ce sa mai faci.

| mihai69 a răspuns:

Ai de făcut contract cu altă firmă.

| Frank51 a răspuns:

Tu ce te așteptai?

| AdioTPU a răspuns:

E evident că dacă ți-au reziliat contractul, ți-au oprit și serviciile de cablu și telefonie.