| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am facut un joc in Unity si vreau sa il monetizez! Adica sa pun reclame pe el si sa primesc bani. Dar am 14 ani si nu stiu daca e legal, am gasit Google AdMob, parintii mei sunt de acord cu asta, iar sora mea de 21 de ani se ocupa de cardul unde imi intra bani din Google AdMob! Întrebarea ar fi: E legal Google AdMob la 14 ani cu acordul părinților?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este legal la 14 ani.
Dar isi pot face cont parintii tai, cu numele si datele lor personale, fara sa fii tu mentionat nicaieri.