| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut,tocmai mi-am facut cont la Google AdWords dar nu stiu cum merge.Adica eu primesc bani din reclame sau eu trebuie sa dau la Google sau primesc si eu si Google? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Viorel_Lupu_1978 a răspuns:

Tu va trebui sa dai bani ca sa iti promovezi afacerea pe Google Search Network. Ca sa,, primesti '' bani trebuie sa te inscri in programul pentru publisheri Google Adsense. Atentie : acolo vei genera coduri html pentru a le introduce in codul sursa al paginilor web pe care le administrezi. Bafta