| Macketo99 a întrebat:

Salut, am in minte o idee pentru o aplicatie de telefon, stie cineva daca este posibil sa platesc pe cineva sa-mi faca aplicatia, daca da as dori si informatii. Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fă-o tu daca tot ai ideea. Adica altul sa o faca si tu sa astepti meritele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu alegi sa o faci chiar tu?
Nu crezi ca te-ai descurca la partea executiva?

| AaaaHihgma34rSharc a răspuns:

DaniCosti mi-a schimbat viata. Inainte, mi se spuneau cuvinte ca TOCILAR, VIERME, DAR ACUM, cu noua mea frizura anime(seilor mun) sunt un rege in scoala mea. Toata lumea se uita numai la mine. Mai ales la frizura mea.

| Macketo99 explică (pentru AaaaHihgma34rSharc):

Cu siguranta acesta este raspunsul castigator!