| iKireS a întrebat:

Salut, am nevoie de niste idei de nume pentru un brand de accesorii pentru inot! Astept cat mai multe sugestii! Funda celei mai bune sugestii

Răspuns Câştigător
| BeSmart17 a răspuns:

Fusion Vision Waterbalance waterwave wavers waterfusion flings

| BeSmart17 a răspuns (pentru BeSmart17):

Poti sa-mi spui care e preferatul tau dintre toate astea? Sa mai conversam de plictiseala?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

SwimKires big grin swim with care.

| Xaya a răspuns:

Swym, Bodyboat(asta e cringe rau), Xerim, Freeswim, UnderwaterFun

| TibiGeGe a răspuns:

H2O, HydroPack
LaCăldare laughing))))

| klewww a răspuns:

Ikiris accesories sau doar primul

| Ricochet a răspuns:

Swimy, Waterbreak, doar aceastea mi-au trecut prin cap laughing