| DavidAnton a întrebat:

Salut,

Am nevoie de o copie a diplomei de bac dar secretariatul facultatii este inchis pana in septembrie (am depus-o la inscrierea in facultate).

Pot duce altceva in schimbul ei la angajare/ se poate face o clauze care sa imi permite sa aduc copia la un anumit timp?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta o discuti cu angajatorul, sa astepte pana in septembrie. Incearca sa duci o copie a foii matricole, o copie a carnetului de student, daca detii ori o adeverinta de la liceul absolvit.