| lostangel1995 a întrebat:

Am nevoie de un card! Ca sa imi fac unul la oricare banca trebuie sa platesc ceva cand il fac sau se plateste ceva lunar? Si de ce acte am nevoie. Astept raspuns urgent happy Dau fundita.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa mergi la o unitate bancara cu actul de identitate. Nu platesti nimic pentru card dar platesti lunar comision de administare a contului si comision pentru scoaterea banilor de la bancomat. Daca esti minor trebuie sa mergi cu un parinte.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de buletin. nu platesti nimic decat lunar comisionul de administrare care difera de la banca la banca, de la tipuld e cont la tipul de cont