| thevampirediaries5 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns ffffoarte urgent! Am un card BRD sunt din Bucuresti si tata din Timisoara... El vrea sa imi puna o suma de bani pe card. Ce trebuie sa dea la banca in momentul in care se duce sa depuna suma? Numele? Contul acela care este scris pe card? Dau funda! Urgent va rog

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa dea numele si prenumele si numarul cardului (acela de pe fata cardului).

| KodrutZ a răspuns (pentru Ioandelasal):

Am impresia ca ai gresit un pic. Numarul cardului nu are treaba, conteaza numarul contului la care acel card este atasat. Numele este in principiu irelevant.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numele tau si numarul contului pe care este cardul.Trebuie sa mearga la BRD.