| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am nevoie sa strang 100-150 euro pe luna deoarece la urmatorul an scolar vreau sa ma mut intr un apartament singur.
Fac sport de performanta, de a lungul anilor am practicat foarte multe sporturi; vorbesc engleza fluiet si putin italiana; momentat ma straduiesc sa scriu o carte - toti profesorii mei ma indruma si mi spun ca am toate sansele; ma pasioneaza arta, sportul, nu sunt prea bun la interactiunile cu oamenii.
Ce credeti ca as putea face?

1 răspuns:
| elavy23 a răspuns:

Ia-ti un job part time si si daca tot zici ca esti bun la sport poti cauta sa antrenezi o echipa de copii...