| bestia69k20 a întrebat:

Am o întrebare despre "aplicațiile de făcut bani", și anume " Iq Option"(sau poate altele, eu asta am găsit pe magazin play)
Întrebarile mele sunt :
-e reala chestia asta și chiar poți face bani fără sa fii un broker autorizat?
(Sunt la facultatea de contabilitate și eu am învățat ca acțiunile/obligațiunile se cumpără printr-un broker autorizat)
Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Salutare

Da poti, dar Iq Option foloseste-l ca un loc de exersare sa spunem. Site-ul nu este bun! Este un robot care te face sa pierzi, daca faci in simulatorul ala castigi mereu.

Devine bun cand inregistrezi referali si iei bani de pe urma alora.

*Cauta pe Youtube, americani posteaza strategii despre cum functioneaza tranzactionarea.

Daca ai alte intrebari astept.

Mult succes!