| FcSb_Silviu_1998_lQhE a întrebat:

Salut, am o intrebare la care sunt nedumerit, am 90 de euro pe paypal. Daca ii scot pe card, o sa mi-i scoata in lei? sau ce trebuie sa fac sa i pot face in lei. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se face conversia in lei. Se pare ca PayPal are o rata de conversie mai mica (mai buna) decat la banci! Nu stiu cum este ca eu ii transfer intr-un cont de euro si apoi ii ridic cu cursul de schimb de la banca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți scoate pe card. Banii nu sunt pe card, sunt în cont bancar.