| QuIcKs123 a întrebat:

Am o mare problema.
Am fost la un bancomat care are si paysafecard si am vrut sa bag 25 lei.
Am selectat 25 lei am bagat bani si dupa imi scria: video terminat eliberare chitanta. "Eliberare chitanta" din parti, ca nu am primit nimic.
Ce ar trebui sa fac ca sa primesc bani/paysafe-ul?
*Pentru cine este in Giurgiu*
PaySafe-ul de langa Avanti vis a vie de schimb valutar Strata Tineretului.

As fi multumit daca as primi un link unde sa trimet un ticket la cei de la paysafe sau daca as putea sa fac un paysafe online, sa platesc online pentru acel cod.

1 răspuns:
| MotanAndrei a răspuns:

Mai bine plateai online, ca unele bancomate paysafecard nu sunt bune. Adica functioneaza, doar sa-ti fure bani. happy