| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am plătit luna trecută factura la Romtelecom online, totul a decurs bine.Luna aceasta am incercat să plătesc,şi deşi am făcut exact aceeasi paşi ca şi luna trecută, imi dă eroare.Am repetat procesul de N ori, acelasi lucru.Cardul folosit a fost schimbat de 2 zile, iar la Motive posibile scrie "cardul nu este activ pentru tranzacţii online securizate".Cum pot rezolva această problemă?

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Aceasta problema o poti rezolva doar la banca care a emis cardul.