| Hiperionn a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare, am 16 ani,sunt la scoala, dar am si o slujba unde castig 10 milioane,bani de buzunar,dar nu o sa stau acolo toata viata,e doar o slujba periodica,unde credeti ca as putea sa ma angajez sa castig mai mult, dupa ce fac 18 ani,bineinteles,eu ma gandesc sa plec pe tir in strainatate,voi ce parare aveti,astept raspunsuri, care da un raspuns bun are funda garantat! mersi

Răspuns Câştigător
| WsTiger a răspuns:

Recomandat este sa termini scoala cu bac-ul si sa urmezi o facultate, insa daca nu-ti place chiar asa mult scoala, poti alege sofer pe tir, cum ai zis si tu sau pe taxi intr-un oras mai mare, nu este nevoie sa-l cunosti, nici un taximetrist care locuieste in el nu il stie nici macar 80%, si ei se folosesc de GPS.