| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am și eu o intrebare! Dacă primesc un transfer de bani pe money gram și nu ii pot scoate in ziua respectiva, cât este valabil transferul? Gen ii poate scoate in 24-48h de la primire?

Răspuns Câştigător
| mihaela000ela a răspuns:

Termeni și Condiții Online MoneyGram.Dar stai linistit, termenul este de cateva zile, bune...

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ca sa primesti un raspuns concret, trebuie sa suni la o sucursala moneygram din localitatea de unde ridici banii.
Cauti pe google: "moneygram Bucuresti" sau "moneygram Timisoara", si vei vei primi sediile de unde poti ridica banii si numerele lor de telefon.

| mihaela000ela a răspuns:

Termeni și Condiții Online MoneyGram.