| marlanuu a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare,mai de graaba o curiozitate! Care credeti ca ar fi salariul ideal/normal/corect pentru un ospatar, barman (la o terasa din incinta unui strand) avand urmatorul programbig grine marti pana vineri de la ora 15:00 pana seara la ultimul client (23:30-01:00 chiar si mai tarziu), sambata si duminica de la ora 10:00 pana seara tarziu cand pleaca ultimul client! Lunea-liber!
Precizez ca nu este vorba de un strand din capitala, ci din provincie!

1 răspuns:
| icEmaN10 a răspuns:

1200 Lei poate?