| 7alexandru7 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare: sa presupunem ca ati avea o suma de 15000-20000ron, si ati vrea sa-i investiti in ceva, ce ati face? idei, sugestii?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Suma fiind una f mica as investi categoric intr-o firma de organizari evenimente. Iti aduci 2 Organizatori buni si bagi niste bani in publicitate si un site calumea si ti-ai amortizat investitia in max 6 lunihappy

| 7alexandru7 explică:

Alte idei?

| andutza67 a răspuns:

Eu cred ca cele mai bune afaceri in aceasta perioada sunt cele de networkmarketing, adica la o investitie minima, cu aceiasi munca pe care ai face-o si daca ti-ai investi banii intr-o orice altfel de firma, poti ajunge la un venit pasiv (in maxim un an doi) care sa te satisfaca, indiferent de ce asteptari ai:
Cunoasteti pe cineva care are o durere, cunoasteti pe cineva care se scoala mai obosit decat s-a culcat, care este lipsit de energie toata ziua, care este constient de pericolul telefoanelor mobile pe care le tinem mult prea aproape de noi?
Va propun participarea la un seminar de dezvoltare personala : "Cream echilibrul total pentru viata ta" prin hologramele energetice Cie Aura, unde veti descoperi cum puteti sa va echilibrati toate domeniile vietii ajutand alti oameni.
Prezentarea, demonstratii si detalierea afacerii se tin in zilele de miercuri, la ora 18:30, la Ibis Hotel Gara de Nord, sala Enescu.
Hologramele energetice, de care aveti mare nevoie, puse la dispozitie sunt:
1. Pure Energy Plus (holograme pentru restabilirea echilibrului energetic)
2. Rest Quiet (holograme pentru restabilirea unui somn odihnitor)
3. Pure Relief (holograme care interactioneaza cu organismul tau pentru a reduce rapid sau chiar elimina durerea )
4. Sinus Alergie Relief (pentru reglarea si atenuarea problemelor generate de alergii si sinusuri)
5.EMF (impotriva radiatiilor emise de telefoanele mobile, laptopuri, televizoare, etc.)
6. CX2 Professional Strength Energy (pentru sportivi sau persoanele ce depun un efort fizic sustinut, in vederea imbunatatirii semnificative a rezistentei, concentrarii, performantelor)
7. multe alte produse atractive ce urmeaza sa apara in perioada imediat urmatoare: pentru cresterea imunitatii, pentru slabit, pentru renuntatul la fumat, pentru reglarea diabetului, pentru potenta, bratari de energie, ceaiuri pentru energie sau somn linistit, etc.
Locurile fiind limitate va rugam sa confirmati interesul si prezenta dvs la telefonul de mai jos, sau adresa de e-mail.
Pentru informatii suplimentare, (cum ar fi sistemul de recompensare si comisioane, foarte INTERESANT), va stau la dispozitie :), sau, puteti sa va informati suplimentar si sa comandati direct de pe site-ul meu http://www.andaconstantin.cieaura.com
Tel mobil:0723.478.413/0758.135.789, adresa e-mail: andutza_con@yahoo.com;
Cu multa bafta in descoperirea unui remediu fenomenal.
Aminteşte-ţi să le zâmbeşti celor pe care-i iubeşti,
Toate cele bune,
Anda Constantin