| Ingognito a întrebat:

Salut, am tot vazut anunturi cu PhotoHotel, a fost cineva sau aveti pe cineva care a incercat, ce parere aveti este legit merita sa incerci? Si programul cum este?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce să fie legit (ce-i aia legit?)

| Michaeel a răspuns (pentru sierra1):

Adică sa nu își ia teapa și sa fie reale anunțurile. Gen băiatu vrea sa fie model înțelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are faptul ca vrei sa fii tu model cu PhotoHotel. Fotograful Hotelier îi ajută pe clienți să-și programeze sedința foto în cel mai bun moment al zilei și în același timp coordonează sedința foto. Consilierul Foto îi ajută pe clienți să selecteze cele mai bune fotografii din vacanță și îi ajută să identifice modul cel mai potrivit pentru ei de a-și păstra amintirile de vacanță. Astia fac poze cuplurilor care se cazeaza la hotel si vin in vacante, si clientii platesc, nu fotografii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoHotel este un serviciu prin care clientii pot face sedinte foto contracost printr-un fotograf care are contract cu hotelurile, deci clientii platesc, nu sunt platiti pentru a fi modele.

| Ingognito explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta rolling on the floor ce daca intrebam de model nu pot sa intreb si de alte joburi ca nu are treaba una cu alta eram doar curios ca am vazut o gramada de reclame pe Facebook

| DanaDaniellllla a răspuns (pentru Ingognito):

Nu exista postul de model, nu există așa ceva

| Ingognito explică (pentru DanaDaniellllla):

Pai si cei care sti tu care pozeaza pentru reviste de haine spre exemplu cum se numesc?

| DanaDaniellllla a răspuns (pentru Ingognito):

Întrebarea era legată de Photohotel, iar în cadrul firmei NU exista jobul de model. Mai rațional și noi