| danutza2018 a întrebat:

Ce parere aveti despre videochat? Merita incercat?

Răspuns Câştigător
| AlinOff a răspuns:

Da merita incercat, insa sa stii ca nu toti fac bani din asta (in prezent un mare numar de modele fac cateva sute de lei pe luna, nu zeci ce mii de euro cum se aude peste tot), si sunt multe chestii la care te expui. Dar daca ai noroc, arati bine, faci ce trebuie si nu ai nimic impotriva la ati bate joc de oameni, poti incerca. Ai sanse faci bani. Daca vrei sa afli adevarul despre acest domeniu, iti recomand sa citesti articolele astea http://videochat.co.ro/blog/

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal nu am nimic cu nimeni egal ce face, dar, consider ca voi femeile secolului 21 puteti sa demonstrati ca puteti reusi si fara apel la sex, nu va apreciez daca va vindeti ca obiecte sexuale,mai multe apreciez o fata care vine flori in piata decat una care se joaca cu vibratorul in pat, cred in #independenta feminima fata de barbati#, pacat ca nu sunt fata as fi independenta fata de barbati,as vedea de o cariera,un loc de munca, da e greu, traim intr o lume misogina, condusa de barbati, dar, nimic nu e imposibil

| Violleta2022 a răspuns:

Merita incercat, doar daca vrei sa-ti faci o cariera in prostitutie.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ești o persoană care nu ține cont de prejudecăți treaba ta ce faci.
Eu nu sunt de acord cu așa ceva însă prefer să mă abțin în a judeca pe cineva care se ocupă cu așa ceva.

| sofisis a răspuns:

Daca te tin taloanele sa faci...fa-o daca asta vrei si e singura varianta sa faci bani.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nevoie, da.

| Paul754880338 a răspuns:

...oricum, este mai bine decat sa faci apendicita de la guma de mestecat...

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca vrei sa apari pe toate site urile pornografice și nu te deranjează ...merita încercat.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,parerea mea sincera este ca este un job mai putin ortodox dar in acelasi timp normal, muncesti pentru niste bani insa un altfel de munca. Am inteles ca se castiga bine, te sfatuiesc sa faci cumva sa nu afle gura lumii ca nu ai vrea sa se trezeasca niste oameni mai putin informati sa inceapa sa te faca cu*va, alegerea iti apartine. Nu sustin dar nici nu sunt impotriva, fiecare isi cunoaste situatia financiara de acasa.

| mitzok a răspuns:

Daca esti baiat si esti la facultate si nu ai chiar deloc bani, cred ca da. Castigi destul de mult avand in vedere ca doar iti arti corpul.winking

| Ivanescucristina a răspuns:

Mai sincer mie mi se pare ceva normal, dar crede-ma ca nu toata lumea este deschisa la minte si o sa te judece foarte mult... Si e foarte obositor/plictisitor sa stai sa asculti toti prosti crede-ma am prietene care fac acest lucru si s-au saturat... oricum incearca daca iti place.

| addmeemmy a răspuns:

Cu siguranta privesti modelele de pe prima pagina de pe chaturbate si incasarile lor ti se par ireal de mari. Chaturbate detine 60 la suta din piata in 2022, deci mai mult decat toate site uri -le la un loc. Daca te consideri un model serios, atractiv si crezi ca locul tau e pe pagina 1, noi te ducem acolo in cel mai scurt timp cu trafic organic. Experienta anterioara este un avantaj.trimite- ne un mail la adresa:addmeemmy@yahoo.com.