| alexlipo88 a întrebat:

Stie cineva in legatura cu parteneriatul YouTube, am dat la videoclupurile mele din cont "generare de bani" pentru a-mi plasa reclame in video, de ce imi da eroarea urmatoare " 1 videoclip nu a putut fi activat pentru generare de bani. Încercaţi din nou. Aflaţi mai multe". trebuie sa am un anumit numar de vizualizari pentru a incepe? Mentionez ca, clipurile sunt incarcate de numai o zi-doua si au doar 15-20 de vizualizari. Daca stie cineva mai multe despre parteneriatul cu YouTube si Google AdSense, va rog sa postati aici.

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Unu la mana trebuie sa ai un cond adsense pentru a putea castiga un banut cu reclamele. oricum nu castigi mult din ele.cat despre vizualizari cred ca trebuie sa ai ceva mai multe vizualizari