| 9gag a întrebat:

Am vazut ca multi dintre voi incearca sa faca bani prin siteuri de genul PTC. Eu lucrez de ceva timp in cadrul unui site care te plateste sa raspunzi la chestionare despre produse si servicii romanesti. Primesti 100 de puncte (1euro) pentru fiecare chestionar completat sau 20 de puncte(0.20centi) pentru fiecare chestionar in care nu va incadrati. Plata se face la 10euro si banii se fac destul de simplu. Un chestionar ia in medie 20 de minute sa il completati. Daca este cineva interesat imi poate lasa mailul lui/ei intr-un mesaj privat si eu va voi trimite invitatia. Pentru intrebari va astept aici. Succes

Răspuns Câştigător
| Choco a răspuns:

Si eu as vrea... scumpicutsa_4you@yahoo.com happy mersi

9 răspunsuri:
| 9gag explică:

Nu e teapa, poti cauta pe net siteul inainte sa te inscrii. Pe mail vei primi doar invitatiile catre sondaje. Si vreau sa mentionez ca eu nu am nici un beneficiu din inscrierea voastra. Pare cam stupida faza dar asta e.

| 9gag explică:

@choco verifica in Spam sau mai pune sa iti trimita o data parola.

@chakas intra la mesaje privata ti-am lasat acolo tot ce trebuie sa faci.

Succes

| Choco a răspuns:

Deci m`am inregistrat pe site`u asta dar inca nu am primit parola happy asa greu se primeste sau nu care`i faza? m`am inregistrat acu 2 zile

| loveyouschatz a răspuns:

As fi si eu interesata. roxanacig@yahoo.com sper sa nu fie o teapa sau sa primesc niste aberatii pe mail. multumesc

| chakas a răspuns:

Trimite invitatia emailul il stii bafta

| pokerstrategy a răspuns:

Este cumva vorba despre daedalus online?

| mendez a răspuns:

Am eu un site si mai tare de facut bani; ma rog este un joc cu bani reali; te joci si faci bani; stiu ca sunt destul de aiurea dar se scot mii de euro de acolo, numai un partid a avut profit de 20000 euro reali si retrasi de pe joc in decurs de 1 an... daca vreti sa va dau adresa si invitatie da-ti un mail la mendezptc@yahoo.com

| Geos a răspuns:

Georocks_91@yahoo.com nu am putut sa trimit mesaj privat pentru ca am "statut de junior". sper sa-mi raspunzi curand

| bebytssatha a răspuns:

Vreau si eu printzesa_talentata_2010@yahoo.com.msk:*:*