| emcreo a întrebat:

Cine vrea invitatie pe Eupanels?

Ce este Eupanels?
Prin participarea la studii online de piata, EUPANELS garanteaza membrilor posibilitatea de a-si exprima opinia in legatura cu diverse produse si servicii oferite consumatorilor, ajutand in acelasi timp companiile sa isi dezvolte calitatea bunurilor si serviciilor propuse.

Pentru fiecare studiu completat primiti un numar de puncte in functie de lungimea chestionarului si de complexitatea acestuia. Cu ajutorul acestor puncte puteti achizitiona cele mai interesante produse din catalogul EUPANELS.

Prin fiecare participare la un studiu puteti castiga cele mai interesante premii si/sau sustine un scop caritabil.
Puteti trimite invitatii. Pentru fiecare prieten care si-a facut cont in urma invitatiei tale, primesti in cont 20 de puncte. De asemenea, primiti 100 de puncte la inscriere.

Fiecare nou studiu va aduce puncte noi care va ajuta sa achizionati produsele dorite. Mai multe studii, mai multe puncte.

Cum primesc o invitatie?
Trimite un mail la emy_creolul@yahoo.com si in cel mai scurt timp vei primi o invitatie Eupanes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere