| Laurvesta a întrebat:

Amnevoie de bani si mam gandit sa merg sa aplaud in emisiuni, stie cineva cum se procedeaza pentru a ajunge sa aplude intro emisiune?

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Exista pe facebook diverse grupuri de genul acesta. Nu stiu exact daca sunt grupuri speciale pentru ceea ce vrei tu, insa poti cauta grupuri de promoteri, animatori, job-uri etc. Daca te vei uita zilnic pe postarile din grupurile respective probabil vei gasi si astfel de oferte.

| 1Voineoska1 a răspuns:

E simplu! Iei Anuntul Telefonic, si cauti acolo, trebuie sa scrie undeva "Casting emisiuni" si acolo, daca gasesti, o sa iti dea mai multe nr de contact. Daca esti din Bucuresti poti gastiga de la 50 de lei la 650 de lei/zi. (Depinde de cate ori stai la studio) Bafta la bani! Sper ca te-am ajutat! happy

| PainMax1985 a răspuns:

Sau poti sa stai acasa si sa faci bani completand sondaje sunt multe siteuri eu il recomand pe asta http://paidviewpoint.com/? r=BaniDinSondaje