| LoryM22 a întrebat:

Doresc sa stiu cum pot face sa ajung la o emisune in public la TV (sa aplaud, sa rad, etc). Sunt din bucuresti si doresc sa stiu unde trebuie sa merg sau ce trebuie sa fac ca fiu intr-o emisiune in public.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Te incurajez sa participi.Este o experienta inedita si-ti clarifici si unele probleme referitoare la modul in care se realizezaza o emisiune.Plata nu conteaza.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Pay... intra pe internet pe site-ul emisiunii, si acolo scrie: date de contact, rezerva bilet(e)... asta er trebui sa scrie, daca nu, poti suna la informatii, iar acolo iti va spune cineva ce trebuie sa faciwinking

| bogdand a răspuns:

Vrei sa fii oaie cu alte cuvinte. sa razi cand zic aia si sa aplauzi cand zic ei.
Se si plateste prost din ce am auzit.
Treaba ta. Umilirea ta.

| danutzzz1992 a răspuns:

Sunt de acord cu mira!

| andreilucian2010 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un casting e pe la universitate! sau pe unele siteuri ale emisiunilor sunt afisate nr de telefon!